У Сумах зустрічали молодіжну збірну України з індорхокею

У Сумах зустрічали молодіжну збірну України з індорхокею

У Сумах зустрічали молодіжну збірну України з індорхокею
Фото: Суспільне Суми

20 січня у Сумах у приміщенні муніципального спортивного клубу "Сумчанка" зустрічали гравчинь молодіжної збірної України з індорхокею. У неділю, 15 січня, вони стали четвертими у найвищому європейському дивізіоні з цього виду спорту.

Серед гравчинь до 21 року наймолодшою в українській збірній була 15-річна Катерина Олійник. Говорить, що найбільше запам’яталась гра за третє-четверте місця проти команди Туреччини.

"Вона була дуже емоційною, дуже гарною. Те, що ми поступилися, напевно – це помилка", – згадує Катерина Олійник.

За словами тренерки збірної, Анастасія Воєвода була на чемпіонаті однією з тих, хто вів команду уперед. Сама гравчиня говорить, що у Швейцарії грала не вона – грала команда.

"Ми всі дуже старались, від усіх нас дуже багато залежало. Ми були одним цілим, допомагали один одному, підтримували один одного. І, я вважаю, це грало дуже велику роль і ми впорались з цією задачею", – розповідає Анастасія Воєвода.

Збірна команда України стала четвертою на чемпіонаті Європи серед спортсменок до 21 року, проте без нагороди українки не залишились – Анастасія Шишина отримала відзнаку кращої гравчині турніру. Говорить, що на чемпіонаті у неї змішались різні емоції.

"Емоцій було дуже багато, це був дуже емоційний та насичений турнір. Мені здається, тут скомпонувались усі емоції: страх, адреналін, радість, печаль", – зазначає Анастасія Шишина.

Дебютувала на турнірі у якості головної тренерки – сумчанка Олена Свістюр. У хокей вона прийшла у 1989 році. Ще нещодавно спортсменка грала у "Сумчанці" та національній збірній України. Нині – разом із Наталією Ткач тренує молодь. Говорить, що хоч трішки й не дотягнули до медалей, проте виступом команди задоволена. Хоча вся робота ще попереду, зазначає тренерка.

"Нам треба готуватися, працювати, тренуватися. Кожен тренер у своїх дівчат має бачити вогник в очах. Будемо виховувати їх далі і йти до медалей", – говорить головна тренерка молодіжної збірної України з індорхокею Олена Свістюр.

Читайте також

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

На початок