У Запоріжжі середньодобова температура повітря перевищила норму

У Запоріжжі середньодобова температура повітря перевищила норму

У Запоріжжі середньодобова температура повітря перевищила норму
Ілюстративне фото: Суспільне Харків

19 січня у Запоріжжі середньодобова температура перевищила норму. Вчора середньодобова температура склала 7 градусів, коли середньодобова температура для цієї дати — -2,6 градуси. А найближчими днями температура повітря буде знижуватися.

Про це Суспільному телефоном повідомила заступниця керівника Запорізького центру з гідрометеорології Тетяна Сорокіна.

Найближчими днями буде без опадів, хмарно, з проясненнями. Температура буде знижуватися, наголосила заступниця керівника:

"23 та 24 січня повітря буде прогріватися від 0 до 5 градусів тепла. 25 та 26 січня вночі матимемо до -5-7 градусів, а вдень від 0 до -2. Потім температура підвищиться і матимемо таку ж комфортну погоду, як сьогодні".

Як зазначила фахівчиня, вчора, 19 січня середньодобова температура перевищила норму та склала 7 градусів тепла, тоді як середньодобова температура для цієї дати — -2,6 градуси.

За словами посадовиці, і 18 січня, і 19 січня видалися дуже теплими днями. 18 січня температура у місті Запоріжжя склала 7 градусів, а 19 січня максимальна зафіксована температура у Запоріжжі склала 10,5 градусів:

"Це дуже висока температура, але ми не перевищили абсолютний максимум для цього дня. 19 січня 1955 року була зафіксована температура 10,8. Ми наблизилися, але не перевищили цю відмітку".

Читайте також

Температурні рекорди у Запоріжжі

Підписуйтесь на Суспільне Запоріжжя в Telegram та у Viber

На початок