Зеленський провів засідання Ставки: Про що говорили

Зеленський провів засідання Ставки: Про що говорили

Зеленський провів засідання Ставки: Про що говорили
Президент України Володимир Зеленський, фото: Офіс президента

Президент України Володимир Зеленський провів 19 січня Ставку верховного головнокомандувача. Про це він заявив у вечірньому зверненні.

"Були залучені нові учасники засідання. Зокрема, виконувач обов’язків міністра внутрішніх справ, керівник Національної поліції України Ігор Клименко. Він тримає під контролем усе те, що залежить від системи МВС у питаннях нашої оборони й безпеки", — сказав він.

Також у засіданні Ставки сьогодні взяли участь керівники деяких обласних військових адміністрацій – вони доповідали щодо реалізації закону про національний спротив. Це Волинська, Житомирська, Київська, Чернігівська, Сумська, Харківська, Дніпропетровська, Запорізька, Одеська обласні військові адміністрації.

"Думаю, зрозуміло, чому саме така географія. Кожен елемент нашої оборони, зокрема територіальна оборона, має бути відповідним чином налагоджений. Звичайно, на Ставці доповідали Головнокомандувач, а також командувач найбільш гарячого оперативного напрямку на фронті – "Хортиця". Робимо відповідні кроки, щоб посилити наші підрозділи в битві за Донбас", — сказав президент.

Він відзначив успіхи прикордонників Луганського та Краматорського загонів, які разом з іншими бійцями сил оборони та безпеки воюють саме на Донецькому напрямку, захищаючи Бахмут.

"Дякую вам, хлопці, за вашу стійкість і здатність завдавати ворогу саме таких втрат, які поступово позбавляють сенсу атаки окупантів! Дякую й бійцям спецпідрозділу "Дозор" Державної прикордонної служби України за ефективне стримування ворога", — сказав Зеленський.

На початок