"Вінницяобленерго" оскаржуватиме рішення Нацкомісії з регулювання енергетики про штрафи

"Вінницяобленерго" оскаржуватиме рішення Нацкомісії з регулювання енергетики про штрафи

"Вінницяобленерго" оскаржуватиме рішення Нацкомісії з регулювання енергетики про штрафи
Фото: "Вінницяобленерго"

"Вінницяобленерго" готове оскаржувати у суді рішення Нацкомісії з регулювання енергетики щодо штрафів за недотримання графіків відключень й неналежне інформування споживачів. Такий висновок підприємство вважає несправедливим, йдеться на сторінці установи.

"Єдине порушення, на думку НКРЕКП, полягає у наступному: 29.11.2022 року о 05:30 в оперативному журналі Товариства було зроблено запис про відключення першої черги графіку погодинних відключень, проте на офіційному вебсайті зазначено, що початок відключення цієї черги буде о 06:00, а повідомлення про фактичне відключення опубліковане о 06:07.

Це порушує визначене НКРЕКП правило, аби кожні 30 хвилин оновлювалась інформація про час відключення споживачів. Ось і все. Ми на 7 хвилин запізнилися з поновленням інформації на сайті, а нас звинувачують у несправедливому розподілі електроенергії", — йдеться у дописі.

Також в обленерго зазначили, що з грудня 2022 року тривають постійні перевірки представниками Держенергонагляду, НКРЕКП та СБУ з питань забезпечення усім споживачам рівного доступу до електропостачання.

Що відомо

  • За недотримання графіків відключень електропостачання ПАТ "Вінницяобленерго" оштрафували на 85 тисяч гривень. Відповідне рішення ухвалила Нацкомісія з регулювання енергетики.
  • Окрім вінницьких енергетиків НКРЕКП також покарала "Волиньобленерго" та "Чернівціобленерго".
  • Комісія проводила позапланову перевірку через скарги споживачів.
  • Було встановлено, що графіки відключень електропостачання діяли без дотримання принципу соціальної справедливості.
  • Крім того, вони неналежним чином інформували людей про перерви в електропостачанні, зокрема, через власні вебсайти.
На початок