Загинули у бою: на Чернігівщині попрощалися з трьома військовослужбовцями

Загинули у бою: на Чернігівщині попрощалися з трьома військовослужбовцями

Загинули у бою: на Чернігівщині попрощалися з трьома військовослужбовцями
ФОТО: Чернігівський обласний ТЦК та СП

Сьогодні, 16 січня, на Чернігівщині попрощалися з трьома військовими, які загинули у бою. Про це повідомляє Чернігівський обласний ТЦК та СП.

Капітан Анатолій Ткаченко народився 17 лютого 1964 року в селі Хотуничі на Сновщині. У 1981 році закінчив середню школу. З 1982 по 1984 роки проходив строкову військову службу. У різні роки працював в Локомотивному депо "Щорс", Чернігівській митниці на посаді старшого інспектора та в охоронному агентстві на посаді інспектора охорони.

поховання
Капітан Анатолій Ткаченко загинув у бою на Донеччині. ФОТО: Чернігівський обласний ТЦК та СП

У 2014 році, служив у військовій частині В0941 на посаді заступника командира механізованої роти по роботі з особовим складом.

Брав участь в антитерористичній операції в Донецькій та Луганській областях.

26 лютого 2022 року добровільно долучився до оборонців України, потрапив до складу військової частини А7332 на посаду командира мінометної батареї.

9 січня під час бойових дій поблизу села Парасковіївка на Донеччині. Анатолій потрапив під ворожий обстріл та отримав поранення, які виявились несумісними з життям.

Вдома залишилися дружина, дочка та онука.

Попрощалися з воїном у Сновську та поховали на місцевому кладовищі.

Матрос Сергій Яренко народився 27 жовтня 1988 року у селі Ядути на Борзнянщині. Закінчив загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, далі вступив до Київського професійно-технічного училища № 10, де навчався за спеціальністю "технолог молочної промисловості". Працював на молочному завод "Галактон" у Києві.

поховання
Матрос Сергій Яренко, який загинув у бою. ФОТО: Чернігівський обласний ТЦК та СП

Перед початком повномасштабної війни Сергій працював на будівництві в Києві. Після ворожого вторгнення долучився до лав ЗСУ. Служив у військовій частині А4345.

10 січня під час виконання бойового завдання в районі міста Соледар на Донеччині чоловік загинув.

Поховали Сергія на Малій Батьківщині.

Старший сержант Дмитро Дятловський народився 18 вересня 1973 року у селі Волинка на Соснинщині. Закінчив вісім класів місцевої ЗОШ І-ІІІ ступенів. Навчався в Ніжинському училищі культури за спеціальністю "керівник оркестру".

поховання
Старший сержант Дмитро Дятловський загинув на Донеччині. ФОТО: Чернігівський обласний ТЦК та СП

Протягом 1997-1999 років проходив строкову військову службу на посаді командира відділення, отримав звання старшого сержанта.

З початком повномасштабного вторгнення Дмитро долучився до оборонців України. Службу проходив у військовій частині А4122 на посаді навідника спеціального відділення кулеметного взводу.

18 грудня під час виконання бойового завдання поблизу села Берестове на Донеччині чоловік загинув.

Поховали на місцевому кладовищі.

Читайте також

На Чернігівщині дві людини померли від коронавірусу: яка ситуація в області загалом

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

На початок