"Вірили, що він живий": у Харкові попрощалися з загиблим нацгвардійцем

"Вірили, що він живий": у Харкові попрощалися з загиблим нацгвардійцем

"Вірили, що він живий": у Харкові попрощалися з загиблим нацгвардійцем
Денис Продан. Фото: Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого

На фронті загинув 28-річний старший сержант Нацгвардії Денис Продан. Хлопець зник безвісти у червні, а приблизно через пів року рідних сповістили про загибель Дениса.

Про це повідомили в пресслужбі Харківського університету ім. Ярослава Мудрого.

"З 2018 по 2021 рік вчився у Харківському юридичному університеті. Проходив службу у Національній гвардії України. Дуже любив спорт, особливо футбол, був гравцем футбольної команди своєї військової частини", — йдеться у повідомлені.

За інформацією юридичного університету, Денис пішов служити з перших днів повномасштабної війни. Влітку під час тяжких боїв за Харківщину хлопець зник безвісти.

Рідні та друзі шукали його серед полонених та поранених. Вірили, що він живий. Час йшов, але надія ще була, що хлопець знайдеться.

"Наприкінці 2022 року рідні дізналися, що знайшли тіло молодого захисника у бронежилеті Дениса. ДНК-експертиза підтвердила, що це він", — повідомляють у пресслужбі.

Денис Продан загинув у червні 2022 року під час бойового зіткнення з військовими РФ на вогневій позиції поблизу села Дементіївка Дергачівської громади.

"Друзі пам’ятають його як доброго товариша, глибоко порядну й доброзичливу людину. Денис мріяв про вільну незалежну Україну, будував плани на майбутнє. Але їм не судилося здійснитись, бо поклав своє молоде життя за незалежність та свободу нашої держави", — йдеться у дописі.

У червні хлопець отримав нагороду від президента України — медаль "Захиснику Вітчизни".

З загиблим нацгвардійцем попрощалися 13 січня у Харкові.

Читайте також

На Донеччині загинув житель Валківської громади

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Facebook, Viber, Instagram, Telegram, Youtube

На початок