Чехія частково відновлює видачу віз в Україні

Чехія частково відновлює видачу віз в Україні

Чехія частково відновлює видачу віз в Україні AP

З 22 травня Генеральне консульство Чехії у Львові в обмеженому обсязі поновлює свою візову діяльність. Про це повідомляє сайт дипломатичного представництва.

Заявки на шенгенські візи можуть подати сезонні працівники, члени сім’ї громадянина ЄС або громадянина Чехії, працівники міжнародних транспортних перевезень, дипломати та посадові особи міжнародних організацій, заявники з метою працевлаштування в галузі охорони здоров’я і соціальних службах та члени їх сімей.

У повідомленні вказано, що сезонні працівники не реєструються самостійно. Міністерство сільського господарства Чехії формує списки заявників на основі заявок чеських компаній. На основі цих списків консульство самостійно зв’язується з конкретним заявником і призначає йому термін подачі заяви.

У той же час інші категорії заявників мають подати заявку на e-mail lvov@embassy.mzv.cz (до електронної заявки необхідно написати ім’я та прізвище, дату народження, номер закордонного паспорта, мету подачі заяви та додати відскановані документи, що підтверджують цю мету).

Заявки на візи понад 90 днів та дозволи на проживання можуть подати: сезонні працівники; ті, що подають заяви на отримання дозволів на довгострокове проживання з метою наукових досліджень та заяви на отримання дозволів на перебування більше ніж на 90 днів для чоловіка/дружини та неповнолітніх дітей наукових працівників; ті, що подають заяви на отримання дозволів на довгострокове та постійне проживання з метою спільного проживання сім’ї та заяв на отримання довгострокової візи з родинною метою, але виключно у випадках чоловіка/дружини та неповнолітніх дітей іноземця з дозволом на довгострокове або постійне проживання у Чеській Республіці; студенти в рамках режиму "Студент"; заявники в рамках “Кваліфікований працівник”.

Що відомо

  • У Чехії з 27 квітня змінено правила перетину державних кордонів. Для громадян Чехії та іноземців, які мають дозвіл на проживання в Чехії, встановлено, що вони можуть повернутися до Чехії за умови надання підтвердження про негативний тест на COVID-19 або перебуватимуть у 14-денному обов’язковому карантині.
  • Іноземці, які мають довгострокову візу з метою отримання дозволу на проживання, або візу сезонних працівників, можуть в’їхати на територію Чеської Республіки після пред’явлення довідки про проходження тесту на COVID-19. При наявності довідки встановленого зразка перебування в карантині не є обов’язковим.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди