У Сумах стартували збори дзюдоїстів серед юнаків та дівчат

У Сумах стартували збори дзюдоїстів серед юнаків та дівчат

У Сумах стартували збори дзюдоїстів серед юнаків та дівчат
Фото: Суспільне Суми

У Сумах розпочалися збори дзюдоїстів. В них беруть участь понад півсотні молодих спортсменів та спортсменок.

На татамі тренуються дзюдоїсти з Сум, Охтирки, Кролевця, Дружби, Середино-Буди, Недригайлова, Шостки.

Учасниця зборів Софія Гречка у цей спорт прийшла у віці чотирьох років. Нині їй 15 і вона є кандидатом у майстри спорту. Розповідає, що займатись дзюдо почала через брата.

“Моя мета – досягти найвищого рівня на чемпіонаті України. Далі відібратися на міжнародні турніри й показувати, що Сумська область може займати призові місця”, – говорить Софія Гречка з Сум.

Ангеліна Величко займається дзюдо у селі Комиші на Охтирщині, розповідає, що своє життя не уявляє без цього виду спорту.

Володимир Мозкун з Охтирки зізнається, що пробував себе у різних видах спорту, проте саме дзюдо сподобалось найбільше.

“Дзюдо мене більше приваблює красивими кидками. Популярність більша. У футболі усі разом, командою, а у дзюдо ти сам маєш добиватися своєї нагороди”, – розповідає й учасник зборів Іван Другов, який теж приїхав з Охтирки.

Тренер Дмитро Богуш зазначає, що раніше до обласного центру приїздили дзюдоїсти з Чернігова та Полтави, цьогоріч році їх немає. Проте приїхали троє спортсменів з Харкова.

“Коли наші воїни воюють на передовій – вони, в першу чергу, змагаються на татамі, змагаються на змаганнях. Я так думаю, це для них гарний стимул. Підняти прапор, довести, що вони найкращі. Це гарний для учасників поштовх”, – пояснює тренер Дмитро Богуш.

Після сумського збору на кращих дзюдоїстів чекає турнір у Луцьку наприкінці січня, також чемпіонати України у Львові у лютому.

Читайте також

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

На початок