У ДПСУ ухвалюють рішення щодо пресофіцерки, яка виїхала за кордон під час війни

У ДПСУ ухвалюють рішення щодо пресофіцерки, яка виїхала за кордон під час війни

У ДПСУ ухвалюють рішення щодо пресофіцерки, яка виїхала за кордон під час війни
Пресофіцерка Південного регіонального управління ДПСУ Іванна Плантовська. Фото Іванна Плантовська / Facebook

Керівництво Державної прикордонної служби ухвалює рішення щодо пресофіцерки ДПСУ Іванни Плантовської, яка попри війну виїхала за кордон для святкування Нового року.

Про це під час брифінгу в медіацентрі "Укрінформ" заявив речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко.

"Ці рішення будуть реалізовані найближчим часом. Вони стосуватимуться подальшого проходження нашою військовослужбовицею служби в лавах ДПС і власне виконання нею обов’язків за посадою. Звісно, я не в праві коментувати особисте життя. Але зазначу, що у відомстві на ту ситуацію відреагували відразу. Нам прикро, що попри те, що більшість прикордонників, це більше 50% особового складу відомства, виконують завдання з оборони країни, є й ті, які найбільше, непевно, приділяють увагу своєму особистому життю, що в цей час є морально неприпустимим", — зазначив посадовець.

За його словами, скандал із Плантовською зачепив і керівника Південного регіонального управління Сергія Мула, щодо якого в інформаційному полі почали ширитися фейки річної давнини

"Оскільки ця наша військовослужбовиця проходила службу саме на цьому напрямку, і почали вчергове наголошувати про те, що він (Сергій Мул — ред.) замішаний в корупційних скандалах, що начебто під час обшуків, які проводилися більше року тому, в нього були виявлені мільйони готівки як в коштах, так і на різних рахунках, також щодо виявлення паспорта іноземної країни. Але хочу зазначити, що це не відповідає дійсності. Про це зазначав і сам Сергій Мул відразу, коли це ширилося ще рік тому", — наголосив Демченко.

Як додав посадовець, Сергій Мул попередив, що подаватиме до суду стосовно наклепу щодо нього.

"Я би хотів зазначити, що в даній ситуації все ж таки варто користуватися перевіреною інформацією, а не ширити фейки, не лити бруд, оскільки якщо в діях будь-якого військовослужбовця, в тому числі Сергія Мула, є якісь порушення, то таку оцінку мають дати виключно правоохоронні органи. І щодо останніх домислів, які пов’язані із ситуацією з нашою військовослужбовицею, можу зазначити, що Сергій Мул під час новорічних свят не перебував у відпустці, а знаходився на своєму робочому місці", — підкреслив речник ДПСУ.

При цьому він зауважив, що юридичного рішення у справі щодо Сергія Мула все ще немає.

"З того часу жодних офіційних повідомлень від правоохоронних органів щодо тих обшуків, які начебто проводилися, наголошено не було, ну і власне ні про які мільйонні кошти чи в готівці, чи на рахунках, про це не може йти й мови, і тим паче про колумбійський паспорт", — підсумував Андрій Демченко.

Раніше пресофіцерка Південного регіонального управління ДПСУ Іванна Плантовська оприлюднила у соцмережах фотографії зі святкування Нового року у Парижі.

"2023, я в тебе вірю!", — написала вона у коментарі до однієї з фотографій.

У ДПСУ ухвалюють рішення щодо пресофіцерки, яка виїхала за кордон під час війни
У ДПСУ ухвалюють рішення щодо пресофіцерки, яка виїхала за кордон під час війни. Фото: Іванна Плантовська / Facebok

Плантовська також закликала свою аудиторію "бути добрішими та світлішими у 2023 році".

"Ми навіть не помічаємо, як все, про що ми мріяли — збувається. Будьте добрішими і світлішими в 2023, і все складеться, як Ви цього забажаєте. Без ненависті, без злоби, без задрості, просто порадійте за ближніх, і 2023 принесе Вам душевний спокій і щастя. З Україною в серці! Слава ЗСУ! Дякую воїнам, які дають можливість спіймати момент щастя!", — зазначила прикордонниця.

Користувачі соцмереж піддали критиці фотографії пресофіцерки ДПСУ та її закордонний відпочинок на тлі війни в Україні та ракетних ударів, яких задала Росія по українських містах у новорічну ніч.

Читайте також

Росіяни штурмують Соледар, омбудсмани України й РФ зустрінуться у Туреччині. 321 день війни. Онлайн

На початок