Четверо волинських медиків працюватимуть на деокупованих територіях Херсонщини

Четверо волинських медиків працюватимуть на деокупованих територіях Херсонщини

Четверо волинських медиків працюватимуть на деокупованих територіях Херсонщини
Четверо волинських медиків поїхали працювати на Херсонщину. Фото: Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф

Водій, двоє фельдшерів та лікар з волинського центру екстреної меддопомоги і медицини катастроф впродовж десяти днів працюватимуть на деокупованих територіях Херсонщини, – розповів Суспільному керівник центру Володимир Шмаль.

Медики працюватимуть, зокрема у селищі Велика Олександрівка, Великоолександрівської селищної громади Бериславського району Херсонської області.

Зі слів Володимира Шмаля, медики взяли з собою автомобіль екстреної швидкої допомоги, ліки та усе необхідне обладнання, яке необхідне, щоб допомагати людям.

Десять днів четверо волинських медиків працюватимуть на деокупованих територіях Херсонщини
Медики також повезли на деокуповану територію допомогу. Фото: Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф

До збору необхідних речей для населення на деокупованій території Херсонщини долучилися благодійники. Зокрема вони допомогли з медикаментами, продуктами, іграшками для дітей та засобами гігієни.

Що відомо

  • Це не вперше волинські медики їдуть працювати на Херсонщину. 10 листопада двоє лікарів, фельдшер та водій з Волині поїхали добровольцями на деокуповані території Херсонщини.
  • За десять днів допомогу волинських медиків отримали 270 людей з деокупованих територій Херсонщини. Людям, що потребували роздали ліки, яких вистачить на півтора-два місяці.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок