2 січня на Чернігівщині електроенергію не вимикатимуть

2 січня на Чернігівщині електроенергію не вимикатимуть

2 січня на Чернігівщині електроенергію не вимикатимуть
ФОТО: Getty Images (ілюстративне)

З 09:00 2 січня на Чернігівщині стабілізаційні відключення електроенергії не застосовуються. Про це в коментарі Суспільному повідомила речниця АТ "Чернігівобленерго" Катерина Дроздова.

За її словами, завдяки роботі Протиповітряної оборони, російські обстріли не змогли пошкодити об'єкти енергосистеми України настільки, щоб збільшився дефіцит електроенергії.

"Додаткові обсяги для побутових споживачів вдалося вивільнити завдяки свідомій поведінці українського бізнесу та обмеженню роботи промисловості. Плюс допомогла погода – ніяких додаткових пошкоджень у мережах, типових для зимового періоду, у цей час не було", – йдеться в повідомленні АТ "Чернігівобленерго".

За словами Дроздової, енергетики продовжують ремонтувати електромережі, але прогнозу на наступні дні щодо енергопостачання немає. Тому нагадує про необхідність ощадливо використовувати електроенергію.

Нагадаємо, 16 грудня у зв’язку з масованою ракетною атакою РФ на об’єкти критичної інфраструктури, задля стабілізації роботи енергосистеми України та запобігання системним аваріям, у кількох районах Чернігівської області ввели спеціальні графіки аварійних відключень.

Читайте також

У Чернігові 1 січня було найтеплішим за останні 16 років

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

На початок