Нефьодов хоче поновитися на посаді через суд

Нефьодов хоче поновитися на посаді через суд

Нефьодов хоче поновитися на посаді через суд

Ексочільник Державної митної служби України Максим Нефьодов звернувся до Окружного адміністративного суду Києва із позовом про поновлення його на посаді.

Як повідомляється на сайті ОАСК, Нефьодов просить суд визнати протиправним і скасувати відповідне розпорядження Кабміну від 24 квітня та поновити його на посаді голови ДМСУ.

Крім того, Нефьодов звернувся до суду із проханням стягнути на його користь суму середнього заробітку за час вимушеного прогулу виходячи з розміру його середньоденної заробітної плати.

Нині суд вирішує питання щодо відкриття провадження за позовом ексголови ДМСУ.

Раніше президент Зеленський під час пресконференції назвав Нефьодова професіоналом та зауважив, що не проти його роботи в Офісі президента чи участі в окремих проєктах.

"Він гарний, професійний, але цього замало. Він нормальна людина, але на митниці беруть хабарі та їде контрабанда. Так що було робити з Нефьодовим? Хоча я хочу, щоб Макс повернувся. Він може працювати і в Офісі Президента, і вести окремі проєкти, які він зможе довести до позитивного результату", — зазначив Зеленський.

Президент підкреслив, що під керівництвом Нефьодова на митниці відбулося чимало позитивних зрушень, зокрема у сфері цифровізації держустанови.

Що відомо

  • Кабінет міністрів України на позачерговому засіданні 24 квітня звільнив голову Державної митної служби Максима Нефьодова разом із його заступниками.
  • Напередодні цього Служба безпеки України спільно з Держбюро розслідувань провела у Держмитслужбі обшуки.
  • У ДМСУ назвали їх політично вмотивованими та повідомили, що приводом для обшуків стала закупівля послуг на розробку нової символіки.

На початок