Екологічну конституцію Землі запропонували створити на науковій конференції у Запоріжжі

Екологічну конституцію Землі запропонували створити на науковій конференції у Запоріжжі

Екологічну конституцію Землі запропонували створити на науковій конференції у Запоріжжі

Екологічну конституцію Землі запропонували створити на науковій конференції у Запоріжжі. Ініціаторами виступили місцеві та столичні науковці. За словами організатора екоконференції Олександра Дічека цей документ має допомогти запобігти глобальному потеплінню та покращити екологічну ситуацію ,зокрема і в Україні. Документ із пропозицією направлять до кабміну,профільних департаментів та Ради Європи.

"Якщо залишити все так, як зараз розвивається, то до 2050 року середня температура Землі підвищиться на 3-5 градусів, а до 2080 року - на 5-9 градусів. Це призведе до глобального потепління. Якщо аналізувати, що є основою для формування парникових газів , то 49% це електростанції, енергетика. 20% - це транспорт, авіація і 20% промисловість" - розповів модератор науково-практичної конференції "Екологія і безпека. Критичні межі" Олександр Дічек.

Документ-звернення містить рекомендації профільним департаментам України, органам місцевої влади та керівникам підприємств. Зокрема йдеться про підтримку підприємств, що дотримуються екологічних норм, впровадження екологічного страхування , відновлення екосистем Донбасу , екомоніторинг та розвиток велодоріжок.

"У нас купа проблем - з повітрям, з водою, з енергетикою, з руйнуванням курортної зони ,молочного лиману. Це все призводить до глобальних наслідків" - додав організатор науково-практичної конференції "Екологія і безпека. критичні межі" Геннадій Ткачов.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди