На Волині підтоплено майже дві тисячі гектарів угідь та присадибних ділянок

На Волині підтоплено майже дві тисячі гектарів угідь та присадибних ділянок

Ексклюзивно

Станом на 28 грудня талими та дощовими водами на Волині підтоплено майже дві тисячі гектарів сільськогосподарських угідь та присадибних ділянок, – розповів у коментарі Суспільному виконувач обов'язків заступника начальника Волинського регіонального офісу водних ресурсів Михайло Тимощук.

Найбільші підтоплення фіксують в північних громадах області.

"Шацьк, Ратнівщина, Стара Вижва, Камінь-Каширщина та Любешівщина – там, де були більші запаси снігового покриву. Зараз сталося різке танення", – каже Михайло Тимощук.

У регіональному офісі водних ресурсів зазначають – підтоплення на Волині наразі локальні і поки не мають масштабного характеру.

Також фахівці фіксують підняття рівня деяких річок. Зокрема і річки Цир на Камінь-Каширщині.

підтоплення на Волині
Підтоплення поблизу річки Цир на Камінь-Каширщині. Фото: Facebook/Kamien Koszyrski

Зі слів Михайла Тимощука, на Камінь-Каширщині вже працюють насосні станції, які мають зменшити локальні підтоплення. Всього нині почергово вмикають від 5 до 15 насосних станцій із 46-ти, які є на Волині.

Нових опадів у перший тиждень нового року, зі слів Михайла Тимощука, не передбачають. Натомість плюсова температура сприятиме тому, що сніг, який іще лишився на півночі області, продовжить танути.

Що відомо

  • За добу, 27 грудня волинські рятувальники п'ять разів виїздили на виклики про підтоплення. Воду відкачували з дитсадка та приватних домогосподарств.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок