Маляр: лікарні на окупованих територіях переповнені пораненими окупантами

Маляр: лікарні на окупованих територіях переповнені пораненими окупантами

Армія РФ зазнає втрат на війні в Україні
. Російські військові несуть поранених. Фото: Facebook / ГУР Міноборони України

Медичні заклади на тимчасово окупованій території України перевантажені та не в змозі впоратись із великою кількістю поранених військовослужбовців російських окупаційних військ. Про це повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр у Телеграм.

"Значна кількість з них помирає так і не дочекавшись на першочергову медичну допомогу, у тому числі через брак персоналу та відсутність необхідного медичного обладнання й препаратів", — зазначила посадовиця.

За даними Маляр, для недопущення дезертирства легкопоранених приміщення, в яких вони перебувають, замикаються на металеві ґрати.

У зв’язку з великими втратами командного складу на посади тактичної ланки призначаються призвані із запасу офіцери, зокрема пенсійного віку, додала заступниця міністра.

"Відсутність у них бойового досвіду та некомпетентність викликають недовіру особового складу та побоювання, що їх управління призведе до ще більших втрат", — йдеться у дописі.

Читайте також

Конгрес США ухвалив бюджет із 45 млрд на користь України, у Києві зупинять трамваї та тролейбуси. 304 день війни. Онлайн

Сили оборони відбили атаки окупантів біля 10 населених пунктів на Донбасі — Генштаб ЗСУ

На початок