У Вінницькій районній лікарні — 47 ковідних хворих. Троє з них на апараті ШВЛ

У Вінницькій районній лікарні — 47 ковідних хворих. Троє з них на апараті ШВЛ

У Вінницькій районній лікарні — 47 ковідних хворих. Троє з них на апараті ШВЛ
Оригінальне

У Вінницькій районній лікарні — 47 ковідних хворих. Троє з них на апараті ШВЛ. Про це Суспільному розповів головний лікар Олександр Кривов’яз.

Так, у терапевтичному відділенні Вінницької РЛ — 20 «ковідних» хворих. Більшість пацієнтів із міста. Олександр Кривов’яз, додає, загалом лікарня розрахована на 86 ліжко-місць.

«У нас була передишка три дні. Ми не приймали із міста Вінниці. Зараз прийшла інформація із департаменту охорони здоров’я, що ми будемо знову приймати із міста хворих, тому що у них ситуація більш критична, ніж у нас», - каже Олександр Кривов’яз.

Нині у реанімації троє важких хворих. Усі вони на апараті ШВЛ, - розповідає завідувач відділення Володимир Чеботарьов. Додає, за ними ведеться постійний відеонагляд. Всього ж у реанімації три палати, які розраховані на шістьох пацієнтів.

«Ми бачимо положення хворого, показники на кардіомоніторі і показники на апараті ШВЛ. Це набагато покращує нашу роботу, бо будь-який лікар, який перебуває в зоні, може отримати нашу допомогу по фото та відео зв’язку», - розповідає Володимир Чеботарьов.

За словами головного лікаря Олександра Кривов’яза, протягом квітня в закладі вилікували та виписали 89 «ковідних» пацієнтів. Додому готується і Любов Корольська. Нині результат ПЛР-тесту — негативний. Жінка двадцять днів пробула у реанімації на апараті ШВЛ, 14 днів — із кисневою маскою, бо самостійно дихати важко. Де і від кого могла заразитися, каже — не знає, бо під час карантину сиділа вдома і ні з ким не контактувала.

«Я три доби лежала під апаратом, не могла дихати, ні їсти, ні пити. Була температура, головні болі, дуже шкіра на голові боліла. Я лежала під апаратом і просила в Бога, щоб той дав мені дихання», - розповідає Любов Корольська.

У четвер жінці мають зробити повторний тест на коронавірус. Поки ж показує наслідки перенесеної хвороби — вкриті гематомами руки. А ще каже, важко дихати. Попереду у жінки — тривала реабілітація.

На початок