Сергій Маслюк очолив відділ Сумського обласного фонду підтримки підприємництва

Сергій Маслюк очолив відділ Сумського обласного фонду підтримки підприємництва

Сергій Маслюк очолив відділ Сумського обласного фонду підтримки підприємництва
Фото: Суспільне Суми

Сергія Маслюка призначили на посаду начальника відділу публічних закупівель КУ "Сумський обласний фонд підтримки підприємництва". Цю інформацію Суспільному підтвердив директор Фонду Олег Попенко 23 грудня.

На посаді Сергій Маслюк затверджений з 5 грудня цього року.

Що відомо

  • У грудні 2017 року кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів рекомендувала звільнити Сергія Маслюка з прокуратури через порушення кодексу професійної етики. За висновками комісії, посадовець двічі використав підроблені лікарняні.
  • У лютому 2018 року Генпрокуратурою був виданий наказ про звільнення Сергія Маслюка. Але, через те, що посадовець брав декретну відпустку по догляду за дитиною, хворів, у листопаді 2019 року був виданий іще один наказ про його звільнення — в день фактичного виходу на роботу. Цей другий наказ і став предметом оскарження в цій справі.
  • За рішенням першої інстанції, Сергія Маслюка не визнали винним у підробці та використанні неправдивого листка непрацездатності.
  • 3 грудня 2019 року суддя Зарічного районного суду оголосив вирок, де вказав, що жоден свідок не підтвердив, що Маслюк просив підробити лікарняний.
  • Звільненого заступника прокурора Сумської області Сергія Маслюка поновили на посаді. Рішення виніс 11 червня 2020 року Сумський окружний адмінсуд.
  • 20 липня 2020 року у Зарічному суді Сум досліджували письмові докази у справі поновленого на посаді заступника прокурора Сумської області Сергія Маслюка.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

На початок