Зеленський дорогою до України відвідав Польщу

Зеленський дорогою до України відвідав Польщу

Зеленський дорогою до України відвідав Польщу
Зеленський і Дуда, 22 грудня 2022 року. Фото: ОП

Повертаючись в Україну президент Володимир Зеленський зустрівся в лідером Польщі Анджеєм Дудою.

"Дорогою додому зустрівся з другом України – Президентом Польщі Анджеєм Дудою. Підбили підсумки року, який приніс історичні виклики через повномасштабну війну. Обговорили стратегічні плани на майбутнє, двосторонні відносини та взаємодії на міжнародному рівні у 2023 році", — написав президент.

В ОП повідомили, що президенти також обговорили посилення обороноздатності України та гуманітарні питання, зокрема ті, що пов'язані з українськими тимчасовими переселенцями, які були змушені виїхати, рятуючись від війни.

Що відомо про візит президента до США

21 грудня Президент Володимир Зеленський прибув до Сполучених Штатів Америки, де він зустрівся із президентом США Джо Байденом та виступив перед Конгресом.

У Вашингтоні він також зустрівся зі спікеркою Палати представників Конгресу Ненсі Пелосі та сенаторами від Республіканської та Демократичної партій. Президент висловив сподівання на продовження міцної двопалатної та двопартійної підтримки України в Конгресі, завдяки чому Україна одержує необхідну військову, фінансову й гуманітарну допомогу.

На початок