"Обмін подарунками": у Чернігові стартувала новорічна акція для дітей

"Обмін подарунками": у Чернігові стартувала новорічна акція для дітей

"Обмін подарунками": у Чернігові стартувала новорічна акція для дітей
ФОТО: Суспільне Чернігів

У Чернігівському туристичному інформаційному центрі стартувала акція для дітей "Обмін подарунками". Організували її, аби привчити дітей робити подарунки іншим людям. Про це Суспільному розповіла заступниця начальника міського управління культури та туризму Катерина Литвин.

За її словами, ця акція триває вже п'ять років.

"Діти обмінюються подарунками. Кожен рік ми бачимо, що ідейність її розростається і все більша кількість людей, які долучаються як меценати та дарувальники, ну і власне ті діти, які приходять обмінюватися подарунками".
Єгор тримає в руках настільну гру
Єгор тримає в руках настільну гру. ФОТО: Суспільне Чернігів

Восьмирічний Єгор приніс як подарунок на обмін книжку.

"Я обмінюю цю книжку на ось цей подарунок — настільну гру. Коли прийшов — помітив цю гру. І думав, що якщо не сьогодні, то завтра, якщо вона ще буде, щоб забрати її. Це якась гра, я сам не знаю. Тут якісь картки, все на англійській написано".

Катерина Литвин каже, суть акції — покласти один подарунок, інший забрати. За перші два дні — вже обмінялися подарунками понад 10 дітей. Обмежень щодо виду подарунків немає.

Катерина Литвин
Катерина Литвин. ФОТО: Суспільне Чернігів
"Можуть приносити солодощі, іграшки, новорічні іграшки, м’які іграшки, настільні ігри. Все те, що дитина любить і те, що вона хоче множити. Сьогодні зранку вже солодкі подарунки поклали. Тут діти помінялися вже і я не знаю навіть, що там. Далі в коробках лялька мотанка. Це вчора дитина, яка любить сама робити ляльки мотанки, відповідно вона й підготувала це як подарунок", — каже Литвин.

Чернігівка Людмила прийшла зі своїм п’ятирічним сином Олексієм. Принесли для обміну подарунками іграшку та солодощі.

Людмила
Людмила. ФОТО: Суспільне Чернігів
"Дізналися ми про цю акцію з Інтернету. Саме зі сторінки у Фейсбук туристичного інформаційного центру і вирішили підтримати цю гарну ініціативу. Тому що зараз такий складний час, дуже приємно дарувати один одному подарунки й таким чином підіймати настрій малечі".

За словами Катерини Литвин, святкова акція "Обмін подарунками" триватиме до 25 грудня.

Детальніше дивіться у сюжеті:

Читайте також

У Прилуках 9-річна дівчинка відрізала пів метра рудого волосся, щоб купити тактичну каску для військових

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

На початок