Кулеба розкритикував ФІФА за відмову показати заклик Зеленського до миру перед фіналом ЧС

Кулеба розкритикував ФІФА за відмову показати заклик Зеленського до миру перед фіналом ЧС

Кулеба розкритикував ФІФА за відмову показати заклик Зеленського до миру перед фіналом ЧС
. Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба Фото: AP

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба піддав критиці рішення Міжнародної федерації футболу заблокувати звернення президента Володимира Зеленського із закликом до миру, присвячене фіналу Чемпіонату світу з футболу.

Про це міністр заявив у своєму Instagram.

"Відмова ФІФА показати заклик президента Зеленського до миру перед фіналом ЧС вчергове проявила лицемірство під назвою "Спорт поза політикою". Але ми зруйнуємо цей Карфаген", — зазначив він.

На переконання міністра, спортивні організації та функціонери надто довго прикривалися цією фразою.

"Насправді за нею завжди стояло та стоїть звичайне боягузтво. Найбільш очевидним воно стає, коли йдеться про мир і війну. І особливо таку несправедливу, як російська агресія проти України. Де чорне і біле, добро та зло настільки очевидні", — наголосив Кулеба.

Голова української дипломаті підкреслив, що всі без винятку громадяни країни-агресора та її союзників несуть відповідальність за війну в Україні.

"Коли мені розповідають, що російські та білоруські спортсмени нібито не несуть відповідальності за злочини своїх країн і мають бути допущені до змагань — я питаю: "А як тоді бути зі 184-ма українськими спортсменами, які вже не візьмуть участі в жодних змаганнях, бо їх вбила Росія?", — зауважив міністр.

Кулеба пообіцяв докласти зусиль, щоб довести цей факт до громадян інших держав.

"За цей рік ми розбили багато стін у свідомості іноземців. Щодо постачання зброї, запровадження санкцій, загалом сприйняття війни. Так само ми зруйнуємо стіну байдужості та лицемірства світових спортивних організацій до злочинної агресії Росії", — підсумував урядовець.

Читайте також

"ФІФА не має боятися слів про мир". Офіс Президента відреагував на відмову показати звернення Зеленського на ЧС-2022

"Важливо, що воно не прозвучить". Прессекретар Зеленського — про відмову ФІФА від його звернення перед фіналом ЧС-2022

На початок