Латвія виділить 560 тисяч євро на покупку генераторів для українських ЗМІ

Латвія виділить 560 тисяч євро на покупку генераторів для українських ЗМІ

Латвія виділить 560 тисяч євро на покупку генераторів для українських ЗМІ
. Фото: Брітта Педерсен / Getty Images

Латвія виділить майже 560 тисяч євро із коштів державного бюджету на придбання дизельних генераторів для українських засобів масової інформації.

Про це повідомляє Delfi.

"Уряд Латвії ухвалив рішення підтримати ініціативу Міністерства культури країни щодо виділення 559 640 євро із коштів державного бюджету на непередбачені витрати для українських державних засобів масової інформації", — йдеться у повідомленні.

Як зазначається, гроші будуть витрачені на придбання дизельних генераторів.

"Сума буде передана до Ради громадських електронних ЗМІ (SEPLP) на придбання дизельних генераторів, які необхідні для роботи державних громадських телерадіокомпаній України", — зазначається в дописі.

Видання нагадує, що 29 листопада міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко звернувся до міністрів культури країн-членів Євросоюзу із проханням надати всю можливу підтримку українському культурному сектору та ЗМІ, щоб пережити зиму. Він наголосив, що особливо українські ЗМІ потребують дизельних генераторів.

Після цього Кабмін Латвії вирішив виділити майже 560 тисяч євро із держбюджету для закупівлі генераторів для потреб України.

Читайте також

Україна відновлює енергетичну інфраструктуру, Росія створює "творчі бригади" для військових. 298 день війни. Онлайн

На початок