В Одесі міська влада та ДТЕК не можуть дійти згоди щодо відключень світла — міськрада

В Одесі міська влада та ДТЕК не можуть дійти згоди щодо відключень світла — міськрада

В Одесі міська влада та ДТЕК не можуть дійти згоди щодо відключень світла — міськрада
Одеса під час відключення світла. 23 листопада. Фото: Суспільне Одеса

Консенсусу між ДТЕК та міською владою стосовно графіків відключення електроенергії зараз немає, а хаотичні відключення електрики спричиняють цілий ряд проблем. Про це 16 грудня під час брифінгу Media Center Ukraine — Odesa заявив заступник директора Департаменту житлово-комунального господарства Одеської міської ради Анатолій Козлов.

Як зазначив Козлов, зараз в Одесі потрібні чіткі графіки відключення електроенергії, особливо для багатоповерхівок, в яких всі залежить від наявності електроенергії: “Ми хочемо знайти з ДТЕК консенсус з приводу багатоповерхівок, тому що відключення електроенергії будинках, які повністю залежні від електроенергії, повністю паралізують в них життя. ...Потрібно дуже уважно підходити до графіків відключень, вони мають бути узгоджені з нами. Але консенсусу поки що немає”, – зазначив Анатолій Козлов.

За словами Козлова, 65% доходів компанії ДТЕК – це платежі від населення.

“І так ставитися до населення, вмикати людям електроенергію, коли вони йдуть на роботу, а вимикати в ранці та ввечері, не можна. Кожен з нас планує свою діяльність, виходячи з належності води, опалення, електропостачання”, – додав посадовець.

Як повідомили у ДТЕК, з 17 грудня в Одеській області введуть графіки стабілізаційних відключень електроенергії, які будуть складатися з трьох категорій.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок