На Волині на пунктах пропуску – автомобільні черги через ускладнення погодних умов

На Волині на пунктах пропуску – автомобільні черги через ускладнення погодних умов

На Волині у пунктах пропуску "Ягодин" і "Устилуг" станом на 15:00 фіксують скупчення автомобільного транспорту та ускладнений рух через погодні умови. Про ситуацію на кордоні 15 грудня Суспільному розповіла речниця Волинського прикордонного загону Маргарита Вершиніна.

З її слів, на "Ягодині" в черзі перебуває 800 вантажних авто, на "Устилузі" – 70 легковиків та ще 200 вантажівок. Черг серед автобусів на обох пунктах пропуску немає.

"Пункти пропуску працюють у штатному режимі, однак під'їзні шляхи можуть бути ускладнені. Над розчищенням доріг працюють комунальні служби", – зазначила Волинського прикордонного загону.

За інформацією польської сторони, на в'їзд в Україну через "Дорогуськ" – "Ягодин" очікує пів тисячі вантажних автомобілів, через пропускний пункт "Зосін" – "Устилуг" черг немає.

Що відомо

  • У міжнародному пункті пропуску "Ягодин" – "Дорогуськ" із 12 грудня запрацювала електронна черга – єЧерга – перетину українсько-польського кордону, яка діятиме лише для вантажних автомобілів. Зареєструватися і слідкувати за просуванням електронної черги можна через спеціальний сайт echerha.gov.ua.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок