"Взагалі я спокійний": голова Одеської ОДА вибачився перед журналістами та розповів про "швидкі"

"Взагалі я спокійний": голова Одеської ОДА вибачився перед журналістами та розповів про "швидкі"

"Взагалі я спокійний": голова Одеської ОДА вибачився перед журналістами та розповів про "швидкі"
Максим Куций

Голова Одеської ОДА Максим Куций вибачився перед журналістами за нещодавній конфлікт з кореспонденткою “1+1” та запевнив, що нові карети швидкої допомоги практично готові до передачі медикам. Про це Куций розповів під час брифінгу на автобазі Одеського обласного центру екстреної медичної допомоги.

“Я хочу вибачитись перед усіма журналістами за таку емоційну реакцію. Ви знаєте, що взагалі я спокійна людина. Це була ситуація, коли порушувалася професійна етика, а інформацією почали маніпулювати та намагатись подати її у вигідному для когось ракурсі”, – наголосив Куций.

За словами очільника ОДА, він дійсно запросив журналістів до свого кабінету, однак не погоджувався на зйомку. Згодом Куций знову наголосив, що його кабінет – це режимний об’єкт, оскільки, за його словами, там знаходяться телефони для спецзв’язку та документи з грифом “таємно”.

Під час брифінгу Максим Куций також повідомив, що 85 карет швидкої допомоги, поставлені згідно умов тендеру, наразі знаходяться на фінальному етапі реєстрації. На думку очільника ОДА, протягом тижня автомобілі передадуть медикам.

“Усі машини перебувають у повній бойовій готовності. Вони вже обладнані всім необхідним спорядженням. Зараз потрібно лише завершити реєстрацію та отримати номерні знаки. Ми не порушили термінів поставки, не порушили суму закупівлі чи комплектність транспортних засобів. Тому я хотів би на цьому закрити тему щодо поставки карет швидкої допомоги”, – сказав Куций.

Нагадаємо, очільник Одеської ОДА Максим Куций викликав до свого кабінету Нацгвардію під час розмови з журналісткою "1+1" Юлією Червоненко. Також він просив зупинити зйомку та видалити запис. Голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко зазначив, що жодні питання журналістів не можуть виправдати подібну поведінку керівника Одеської ОДА.

Що відомо

На початок