Підрядник відстає з ремонтом дороги на північному обході Житомира - "Укравтодор"

Підрядник відстає з ремонтом дороги на північному обході Житомира - "Укравтодор"

Підрядник відстає з ремонтом дороги на північному обході Житомира - "Укравтодор"

Під час робочої поїздки на Житомирщину голова Держагентства автомобільних доріг України Олександр Кубраков сказав, що незадоволений темпами виконання реконструкції на північному обході Житомира. Рух на відремонтованій ділянці мають відкрити 19 червня, а підрядник виконав менше 50% робіт.

Китайська компанія, яка займається реконструкцією північного обходу Житомира на об’їзній ділянці траси "Київ-Чоп" не вкладається у графік реконструкції, передбачений контрактом. За словами голови "Укравтодору" Олександра Кубракова, підрядник виконав менше 50 відсотків робіт, передбачених договором. Якщо ситуація не зміниться, після 19 червня прийматимуть рішення про штрафні санкції до підрядника або ж розриватимуть контракт.

Олександр Кубраков: "Відставання дуже серйозне. Зараз менше ніж 50 відсотків від виконання контракту, якщо загально дивитись по всьому проєкту, враховуючи штучні споруди, по яких відставання ще більше. Всі ці заходи, всі ці інструменти в нас є і ми будемо чітко діяти саме за ними – це штрафні санкції, а якщо нічого не міняється, то і розірвання контракту".

Представник підрядника каже, що відкрити рух по відремонтованій ділянці до 19 червня компанія встигне. На об’єктах вже збільшили кількість працівників та техніки. Затримки у роботах пояснюють карантином та відсутністю досвіду роботи на українському ринку.

Цін, керівник проекту реконструкції дороги: "Найголовніше – це проєкт, тому що думки наших китайських проєктантів не дуже співпадають з думками українських фахівців. Це стало причиною того, що виготовлення проєкту забрало дуже багато часу. Мова йде про створення робочого креслення. Основні роботи ми вже виконали, залишилось лише укласти бетонне покриття на семи кілометрах, за два місяці ми можемо це зробити".

Окрім реконструкції північного обходу Житомира, цьогоріч на території області планують відремонтувати 125 кілометрів доріг. Найбільшу увагу приділять трасі "Виступовичі-Житомир-Могилів-Подільський", розповів начальник Служби автодоріг у Житомирській області Сергій Заїка.

Сергій Заїка: "Від Черняхова до Коростеня ми плануємо пройти середнім поточним ремонтом. Зараз на торги будуть виставлятись проектні роботи по цій ділянці. Що стосується реконструкцій і капітальних ремонтів, то на протяжності від 23-ого кілометра по 51-ий кілометр ми маємо 5 ділянок, де торги вже перебувають на етапі завершення. Однозначно роботи розпочнемо цьогоріч, а завершимо в наступному році".

Автор: Дмитро Поліщук

На початок