Помер Анатолій Кошовий — директор черкаської станції юних техніків

Помер Анатолій Кошовий — директор черкаської станції юних техніків

Помер Анатолій Кошовий — директор черкаської станції юних техніків
Колаж Суспільне / фото Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради

10 грудня помер директор комунального позашкільного навчального закладу "Міська станція юних техніків" Анатолій Кошовий. Про це повідомили в департаменті освіти та гуманітарної політики Черкаської міськради.

Посаду директора Анатолій Костянтинович обіймав із 2004 року.

"Це важка втрата для спільноти черкаських освітян — перестало битися серце Анатолія Костянтиновича Кошового. Життєвий шлях Анатолія Костянтиновича — це зразок гідності та добропорядності. За 44 роки педагогічної діяльності, він проявив себе справжнім фахівцем свого діла та патріотом, з принциповістю та власним поглядом. Мудрий керівник, який дбав про добробут закладу та мав мужність брати на себе відповідальність за прийняття важливих рішень", — зазначили в департаменті.

У 1978 році Анатолій Костянтинович закінчив Черкаський державний педагогічний інститут. Із 1978 року він розпочав свою педагогічну діяльність. З 1986 року працював вчителем та завучем у Черкаській загальноосвітній школі №20, а у 1988 році став директором Черкаської загальноосвітньої школи №29, саме він і розпочав будову нового корпусу цієї школи. З 2004 року Анатолій Костянтинович отримав посаду директора комунального позашкільного навчального закладу "Міська станція юних техніків".

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Читайте також

На початок