Спортсмени з Одещини завоювали "срібло" та три "бронзи" з карате

Спортсмени Одеської обласної федерації карате завоювали срібну та три бронзові медалі на 30-му турнірі "Venice Senior&U21 Cup", який відбувся 7-8 грудня у Венеції. Про це повідомили в представництві Української Федерації карате в Одесі.

Ярослав Федоров із Чорноморська здобув "срібло" у змаганнях в ката серед молоді. Одеський каратист Давид Яновський став бронзовим призером у категорії "до 67 кг" серед молоді та дорослих. Наталія Осадчук із Чорноморська також завоювала "бронзу" у категорії "до 55 кг" серед молоді. Усім трьом спортсменам 18 років.

Давид Яновський з медалями зліва. Фото: Odessa Karate Federation

Наталія Осадчук. Фото: Odessa Karate Federation