Коли ЗСУ вийдуть на кордони 24 лютого: Сергій Гайдай назвав термін

Коли ЗСУ вийдуть на кордони 24 лютого: Сергій Гайдай назвав термін

Коли ЗСУ вийдуть на кордони 24 лютого: Сергій Гайдай назвав термін
Український військовий у нещодавно звільненому від окупантів селі. Макіївка, Луганщина, листопад 2022 р. Фото: 66 окрема механізована бригада Сухопутних військ ЗС України/Facebook

Російські військові будуть у тимчасово окупованому Старобільську другу лінію оборони, заявив голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай. Про це, на його думку, не завадить ЗСУ звільнити територію області, що РФ захопила після 24 лютого.

"Враховуючи те, що в Старобільску вони будують вже другу лінію оборони – морально вони вже розуміють, що найближчим часом зі Сватовим і Кремінною їм доведеться попрощатися", — сказав очільник Луганської ОВА.

Крім того, він нагадав, що на Луганщину росіяни стягнули багато сил та техніки, підтягнули російських десантників з Херсонського напрямку. За даними Гайдая, чи не всі будинки навколо Сватового та Кремінної зайняті бойовиками.

"Втім, в атаки частіше вони кидають зеків та частково мобілізованих, аби спробувати виснажити ЗСУ. Сподіваюся, що до кінця зими вийдемо на кордони 24 лютого".

Що відомо про фронт між Сватовим та Кремінною

Три дні тому, 5 грудня, Сергій Гайдай повідомив, що Сили оборони знаходяться в декількох кілометрах від Кремінної та пообіцяв гарні новини.

ЗСУ продовжують тримати під вогневим контролем трасу Сватове-Кремінна та просуваються вперед на Луганщині.

Росія почала планувати контрнаступ на Луганському напрямку, українське військове командування вже готується.

Читайте також

Які злочини розслідують поліцейські у деокупованих селах Луганщини

На початок