Джуліані полетів із Києва

Джуліані полетів із Києва

Джуліані полетів із Києва

Особистий адвокат президента США Дональда Трампа Рудольф Джуліані полетів з України.

Про це повідомив колишній співробітник посольства України у США Андрій Теліженко. У своєму Facebook він виклав фото з Джуліані в аеропорту "Бориспіль".

"Дякую, Руді Джуліані, за вашу роботу і за те, що ви робите для президента, тому що ми боремося за правду! Ви — великий друг України і патріот США", — написав Теліженко.

Теліженко сподівається, що Джуліані скоро знову прилетить до столиці.

Як відомо:

  • 5 грудня стало відомо, що Рудольф Джуліані прибув до Києва. Фото з ним опублікував нардеп Андрій Деркач.
  • За інформацією ЗМІ, у столиці він мав зустрітися з ексгенпрокурором Віктором Шокіним та експрокурором Костянтином Куликом, який розслідував можливу корупцію Хантера Байдена, що працював у газовій компанії Burisma.
  • Хантера Байдена підозрюють у незаконному отриманні коштів від компанії Burisma Holdings, яка належить міністру екології часів Януковича Миколі Злочевському. У 2014 році проти Злочевського було порушено кримінальну справу. Тоді ж в американській пресі заговорили, що Байден-старший нібито тисне на українську владу з метою закриття цієї справи та звільнення ексгенпрокурора Віктора Шокіна, який розслідував діяльність Байдена-молодшого у Burisma.
  • Хантер Байден був членом ради директорів у Burisma в 2014-2019 роках, і, за інформацією The New Yorker, отримував там $50 тисяч на місяць.
  • Журналістка американського телеканалу One America News взяла спільне інтервʼю у ексгенпрокурора Юрія Луценка та Рудольфа Джуліані. Їхня зустріч відбулася в Будапешті, повідомила журналістка у своїму Twitter.
На початок