США стежать за використанням боєприпасів Росією — Міллі

США стежать за використанням боєприпасів Росією — Міллі

США стежать за використанням боєприпасів Росією — Міллі
Американський воєначальник, 20-й голова Об'єднаного комітету начальників штабів США Марк Міллі, фото: AP

Військові Сполучених Штатів вивчають кількість боєприпасів, використаних у війні Росії проти України, щоб переконатися, що Пентагон точно розраховує кількість зброї, яка знадобиться йому у разі будь-яких майбутніх конфліктів чи операцій.

Про це заявив голови Об'єднаного комітету начальників штабів США Марк Міллі, повідомляє Reuters.

За його словами, Збройні сили Сполучених Штатів мають плани на випадок можливих конфліктів по всьому світу, які включають, скільки військ, одиниць обладнання і боєприпасів може знадобитися.

"Ми проводимо дослідження, аналіз просто зараз, щоб переконатися, що наші військові плани, наші плани на випадок непередбачених обставин, яких у нас є кілька по всьому світу на різних театрах воєнних дій, щоб бути впевненими, що ми зробили правильні розрахунки, правильні оцінки", — пояснив генерал.

За його словами, ці дані мають цінність для роботи американської промисловості.

"Ми повернемося до промисловості, щоб вжити будь-яких коригувальних дій, щоб переконатися, що у нас є відповідні рівні запасів для того, що може статися", - додав Міллі.

При цьому західні офіційні особи заявили, що Росія витратила значну частину своїх високоточних боєприпасів під час вторгнення в Україну, і її промисловість не може виробляти всі види боєприпасів та систем озброєння через західні санкції. При цьому Україна, яку озброюють західні країни, також швидкими темпами використовує артилерію та інші види озброєння.

Читайте також

Німеччина не передасть Україні Patriot, вибухи в окупованому Донецьку, обстріл аеродрому в Курську. 287-й день війни

Вибір редакції

На початок