Коли на вулицях Києва з'явилися перші трамваї. СУСПІЛЬНЕ | ВІДЕОНОВИНИ

Коли на вулицях Києва з'явилися перші трамваї. СУСПІЛЬНЕ | ВІДЕОНОВИНИ

Коли на вулицях Києва з'явилися перші трамваї. СУСПІЛЬНЕ | ВІДЕОНОВИНИ Фото з відкритих джерел

У 1892 році Київ став першим містом у тодішній Російській імперії, де запустили лінію електричного трамвая.

Коли в Україні з'явилися перші трамваї, зокрема на вулицях Києва, які маршрути зникли з мапи та чому, скільки коштувала одна поїздка та чи є у цього виду транспорту майбутнє в ефірі Українського радіо розповіли дослідник київської минувшини, письменник Стефан Машкевич та екс-заступник міністра інфраструктури України, експерт з питань транспорту Олександр Кава.

"Саме у Києві 13 червня 1892 року з’явився перший в Російській імперії електричний трамвай. Причиною для цього був київський рельєф, тобто схили. До електричного трамваю була конка, або кінний трамвай, який у нашому місті з’явився пізно ─ у 1891 році. Але від початку було ясно, що коні не витягнуть вагончики на круті київські підйоми. Тож будівничий конки Аманд Струве розумів, що потрібно буде застосувати електричну тягу на найбільш крутих ділянках. І такою дільницею став Олександрійський узвіз (зараз ─ Володимирський узвіз, між Європейською та Поштовою площами). Дві лінії, від Поштової площі на Поділ та далі на Куренівку, а також від Європейської площі Хрещатиком та Великою Васильківською на південь, вже були готові і по них ходила конка. А зв’язку з Олександрійським узвозом не було. Так і з’явився електричний трамвай", ─ зазначив Стефан Машкевич.

Машкевич також зауважив, що через Миколаївський міст трамвай ходив і до Броварів.

"Дарницький, або Слобідський трамвай спочатку ходив до Передмостової слобідки (Гідропарку), до метро Лівобережна, до нинішньої Дарниці, а інша гілка ходила до Броварів. Це був вельми цікавий трамвай, бо він не був електричним до 20-х років, тому що ніхто б не дозволив прокладати електричну лінію через Миколаївський ланцюговий міст. Цей трамвай і не був частиною київської трамвайної системи. Це було окреме підприємство, яке належало приватному власнику. Цей трамвай був збудований як відповідь на великий попит на трансдніпровське сполучення", ─ розповів дослідник.

За словами Олександра Кави, "сучасні трамваї та тролейбуси нагадують своїх прародичів, оскільки їх живлення струмом проходить майже так само, як і під час винаходу цих транспортних засобів наприкінці ХІХ століття".

Кава зазначив, якою була динаміка розвитку трамвайних систем в Україні.

"ХІХ століття, а також початок ХХ століття ─ це був період активної індустріалізації. На території Російської імперії та Австро-Угорщини, насамперед, активно розвивався трамвай. І у багатьох містах сучасної України були трамваї. У більшості вони збереглися і досі, проте під час боротьби з трамваями у Радянському Союзі у 60-ті роки ми втратили кілька трамвайних систем, зокрема, трамвайну систему у Чернівцях та Кропивницькому. Також декілька трамвайних систем ми втратили за роки незалежності через недбале ставлення до громадського ставлення та перевезення пасажирів вже з боку місцевої влади", ─ сказав він.,

На думку експерта, трамваї та тролейбуси і надалі будуть працювати. Кава також сподівається, що у тих містах, де досі немає трамваїв, вони з часом теж з'являться.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди