Чому захоплення Бахмута є стратегічно важливим для росіян. Пояснює полковник

Чому захоплення Бахмута є стратегічно важливим для росіян. Пояснює полковник

Ексклюзивно
Чому захоплення Бахмута є стратегічно важливим для росіян. Пояснює полковник
Український військовослужбовець оглядає місце після авіаудару російських військ у Бахмуті, травень 2022 року. Фото: AP

Бої за Бахмут точаться вже понад чотири місяці. Місто — основна ціль росіян, їхній спосіб просуватись на сході. Він є стратегічно важливим у війні, оскільки захопивши місто росіяни зможуть перекрити важливі артерії постачання українських підрозділів.

"Бахмут – одне з важливих міст в Донецькій області. Взявши Бахмут можна закрити фазу захоплення Соледару. Відповідно блокуються кілька артерій постачання українських підрозділів. Під контролем росіян опиниться ряд висот, які можна використовувати для продовження наступальних дій", — розповів в інтерв’ю Суспільному командир військових, що боронять Бахмут, полковник Артем Ілюхін.

Читайте також: Україна може роками стримувати наступ армії РФ під Бахмутом — Купер

Він наголосив, що чим більше Сили оборони знищать росіян на Бахмутському напрямку, тим менше противник зможе залучити солдатів для краще спланованих операцій в інших місцях.

Що відомо про Бахмут

Бахмут – одне з найбільших міст у Донецькій області. Нині місто перебуває під контролем української влади і під постійними обстрілами з боку російських військових.

До російського вторгнення 24 лютого 2022 року місто було центром соляної промисловості України та залізничним вузлом.

"Бахмут залишається епіцентром головної битви України. Тут ворог найагресивніше, проводить найбільше атак і вогневих ударів.У середньому ворог завдає десь 180-200 ударів за добу з артилерії", — розповів речник Східного угруповання військ Сергій Череватий.

Війна. Усі останні новини

Читайте також

"Росіяни вперлися в наших бахмутських титанів, останній успіх у РФ був чотири місяці тому" — Череватий

На початок