Мешканця Сумщини засудили до 15 років за ґратами за держзраду

Мешканця Сумщини засудили до 15 років за ґратами за держзраду

Мешканця Сумщини засудили до 15 років за ґратами за держзраду
Фото прокуратури Сумської області

Мешканець Шостки, якого обвинувачують у держзраді, проведе за ґратами 15 років. Він збирав дані щодо місць дислокації ЗСУ. Про це повідомляють у прокуратурі Сумщини.

Вирок суду набрав законної сили 5 грудня.

В обвинуваченого був спільник. Виконуючи вказівки куратора, чоловіки відправляли йому за допомогою одного з месенджерів фото та відео місць дислокації військових підрозділів Збройних сил України та інших військових формувань, кількості їхнього особового складу, місць дислокації. Також — кількості їх військової техніки та її переміщення на території м. Шостка та Шосткинського району.

На вирок суду обвинувачений чекав під вартою. Стосовно спільника обвинуваченого — до суду направили обвинувальний акт, триває судовий розгляд. Щодо куратора з Російської Федерації — триває слідство.

Що відомо

  • Для шосткинця сторони процесу просили у суду 12 років ув’язнення без конфіскації майна. Максимальна санкція інкримінованої йому статті – довічне позбавлення волі.
  • Затримали чоловіка влітку. Те, що співпрацював із представником держави-агресора, шосткинець не заперечував.
  • Про те, що спілкується із ворогом та отримує від нього гроші, обвинувачуваний правоохоронців не повідомив. Власні дії пояснив так: "Депресивний стан і повна відсутність коштів".

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

На початок