Електропостачання у Житомирі відновлюють – Сергій Сухомлин

Електропостачання у Житомирі відновлюють – Сергій Сухомлин

Оновлено
Електропостачання у Житомирі відновлюють – Сергій Сухомлин
Колаж: Суспільне Житомир

5 грудня у Житомирі під час масованої ракетної атаки на Україну зникло світло. Про це у прямому етері на своїй сторінці у мережі Facebook сказав Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

За його словами, частині Житомира включать світло, але більшість міста буде без електроенергії.

"Є прильоти у сусідніх областях, тому незрозуміло, яка ситуація з мережею електропостачання. Все стане відомо по завершенні повітряної тривоги. Продовжують встановлювати два генератори на об'єктах "Житомиртеплокомуненерго". Можливо, вдасться їх запустити", – сказав Сергій Сухомлин.

Електропостачання у Житомирі відновлюють – Сергій Сухомлин
Сергій Сухомлин. Житомир, жовтень 2022 року. Фото: Сергій Косюченко для Суспільне Житомир

О 16:09 Сергій Сухомлин з додатковою інформацією ще раз вийшов у прямий етер.

"Над Житомиром пролетіла одна ракета, але все нормально, електропостачання в місті відновлюють, перший підйом водоканалу вже підключений. Польова з електроенергією, потихеньку починають подавати на місто. Перший підйом водоканалу з електроенергією, обласна лікарня з електроенергією. Далі буду інформувати. Переживемо, нічого страшного, перемога буде за нами", – сказав Сергій Сухомлин.

ОНОВЛЕНО на 18:30

О 18:22 Сергій Сухомлин знову вийшов у прямий етер і повідомив, що перший і другий підйоми водоканалу вже з електроенергією і тому починають подавати воду на місто.

"Поступово, думаю, електроенергія буде у всіх мікрорайонах Житомира, – каже Сергій Сухомлин. – Включаємося. Величезна подяка нашим енергетикам і Збройним силам України".

ОНОВЛЕНО на 19:55

У коментарі Суспільному Сергій Сухомлин розповів про ситуацію з теплопостачанням.

"Ситуація складна, але енергетики роблять все можливе і ми постійно з ними на зв'язку, – каже Сергій Сухомлин. – Я думаю, що після 19:00 – 20:00 години ми можемо очікувати додаткову подачу електроенергії в Житомир. Паралельно йде монтаж генераторів, які прибули три дні тому. Сьогодні (6 грудня – ред.) ми чекаємо, що десь через пів години мають прибути ще генератори і ми поставимо їх на котельні в районі Богунії. Там велика котельня, яка подає тепло на частину міста Житомира, на другу лікарню і на інші котельні. Що стосується електротранспорту, то сьомого грудня він точно працювати не буде".

Читайте головні новини Житомирщини у нашому Telegram, Instagram та Viber

На початок