В Одесі відкриють Резиденцію Святого Миколая

В Одесі відкриють Резиденцію Святого Миколая

В Одесі відкриють Резиденцію Святого Миколая
Резиденція Святого Миколая у катакомбах в Одесі. 2021 рік. Фото: Суспільне Одеса

6 грудня в Одесі відкриється Резиденція Святого Миколая. Діти зможуть написати листи Миколаю, вітання й побажання українським захисникам, а також дітям зі звільнених міст України. Про це повідомили в пресслужбі навчально-виховного комплексу "Надія".

Відвідати Резиденцію можна щодня з 13:00 до 15:00 за адресою вулиця Архітекторська, 20/2. 19 грудня о 14:00 годині діти зможуть урочисто зустріти Святого Миколая.

"Адже саме зараз, у важкий воєнний час, для малечі вкрай необхідно хоч ненадовго знов відчути себе в безпеці, затишку, добрі, казці.... Особливо цього потребують гості нашого міста, діти з найгарячіших точок України, сім'ї яких знайшли домівку в щирій і дружелюбній Одесі", — повідомили в установі.

Разом з помічниками-янголятками можна буде вивчити традиційні українські колядки та взяти участь майстер-класах з виготовлення ялинкових прикрас, різдвяних свічок, ангеликів в техніці макраме тощо. Для попереднього запису на майстер-класи потрібно заповнити Ґуґл-форму за посиланням: https://forms.gle/tB1s6ZoUTRJeEzWRA

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок