Ізраїль завдав авіаудару по Сектору Гази

Ізраїль завдав авіаудару по Сектору Гази

Ізраїль завдав авіаудару по Сектору Гази
. Вибух, спричинений ізраїльськими авіаударами, видно в Хан-Юнісі, на півдні Сектора Гази, у неділю, 4 грудня 2022 р. Фото: АР

Ізраїльська авіація завдала ударів по кількох військових об’єктах у Секторі Гази вранці в неділю, 4 грудня, передає АР. Як заявили ізраїльські військові, це сталося через кілька годин після того, як палестинські бойовики випустили ракету по півдню Ізраїлю.

Ізраїльські військові повідомили, що авіаудари були націлені на фабрику з виробництва зброї та підземний тунель, що належить ХАМАСу — бойовикам, які контролюють Сектор Гази з 2007 року. Військові заявили, що більше снарядів було випущено над кордоном, коли військові літаки завдавали ударів по об’єктах Гази.

Як пише АР, жодне палестинське угруповання не взяло на себе відповідальність за ракету, випущену ввечері в суботу. Вона впала на відкритій місцевості біля огорожі між сектором Газа та Ізраїлем.

Що відомо

  • У серпні армія Ізраїлю провела операцію "Світанок" проти угруповання "Ісламський джихад" у Секторі Гази. Це відбулося за кілька годин після того, як міністр оборони Ізраїлю Бенні Ганц попередив палестинців, що Ізраїль вживатиме заходів у випадку, якщо напади "Ісламського джихаду" не припиняться. Палестинські офіційні особи заявили, що в результаті серії авіаударів загинуло щонайменше семеро людей, 40 — поранені.

Читайте також

"Церковний список", Зеленський критикує ЄС за ціни на російську нафту. 284 день війни. Онлайн

На початок