Вторгнення Росії в Україну: ситуація на Запоріжжі. День 284-й

Вторгнення Росії в Україну: ситуація на Запоріжжі. День 284-й

Вторгнення Росії в Україну: ситуація на Запоріжжі. День 284-й
Фото: Генштаб ЗСУ

4 грудня — 284 день, відколи Україна протистоїть повномасштабному вторгненню Росії. Суспільне Запоріжжя веде текстовий онлайн подій війни у Запорізькій області. Новини попередньої доби читайте тут. Відеорепортажі — на YouTube Суспільне Запоріжжя.

ДУ "Запорізький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України" повідомляє, що радіаційний фон на території Запорізької області залишається без змін та не несе загрозу  життю та здоров’ю населення.

Станом на 08.00 годину 04.12.2022 року гамма – фон  становить:

  • м. Запоріжжя  – 12 мкР/год;
  • м. Кам'янка-Дніпровська  – 11,2 мкР/год;
  • м. Василівка – 13 мкР/год;
  • смт Михайлівка – 9 мкР/год;
  • м. Енергодар – 8,6 мкР/год
  • м. Вільнянськ – 12 мкР/год;
  • м. Оріхів – 11,6 мкР/год;
  • смт Новомиколаївка — 11 мкР/год,

та є таким, який не перевищує властивий для цих територій природний фон.

За повідомленням ГУНП у Запорізькій області за минулу добу окупанти обстріляли цивільну інфраструктуру у районі населених пунктів Новоолександрівка, Ольгівське, Дорожнянка, Новоданилівка, Білогір'я, Залізничне, Оріхів, Малі Щербаки, Степногірськ, Біленьке, Новопавлівка, Білогір'я, Залізничне, Оріхів, Малі Щербаки, Степногірськ, Біленьке, Новопавлівка, Гуляйполе, Плавні, Кам'янське.

Надійшло 25 повідомлення про руйнування будинків (квартир) громадян та об’єктів інфраструктури в результаті обстрілів військовослужбовцями РФ.

2 грудня до місцевої лікарні Мелітополя привезли чергову партію поранених та тіла загиблих окупантів, повідомили у Генштабі ЗСУ.

У Новомиколаївці близько сотні окупантів 2 грудня організували перевірку документів місцевих жителів, вилучаючи при цьому особисті цінні речі та побутову техніку.

Ракетний удар по селу Запорізького району

Російські військові завдали ракетного удару по одному з сіл Запорізького району. У результаті атаки пошкоджені будинки у приватному секторі та лінії електромереж.

Пожежу ліквідували рятувальники, люди не постраждали, повідомив голова Запорізької ОВА Старух. Пожежу ліквідували рятувальники, люди не постраждали, повідомив голова Запорізької ОВА Старух.

На початок