Захоплення Бахмута стало для РФ політичною метою — британська розвідка

Захоплення Бахмута стало для РФ політичною метою — британська розвідка

Захоплення Бахмута стало для РФ політичною метою — британська розвідка
Українські військові під Бахмутом, Донецька область, Україна, неділя, 20 листопада 2022 р. Фото: АР

Росія зосередила головні зусилля на атаках на Бахмут, оскільки захоплення цього міста на Донеччині перетворилося на політичну мету. Про це повідомляє Міністерство оборони Великої Британії з посиланням на дані розвідки.

У відомстві зазначили, що російські війська продовжують докладати багато зусиль і вогневої потужності вздовж приблизно 15-кілометрового сектора укріпленої лінії фронту навколо міста Бахмут у Донецькій області.

У британській розвідці вважають, що російський план, ймовірно, передбачає оточення міста шляхом тактичних наступів на північ і південь.

"Останніми днями Росія, ймовірно, досягла невеликих успіхів на південній осі цього нападу, де вона прагне зміцнити обмежені плацдарми на захід від болотистої місцевості навколо річки Бахмутка", — йдеться у повідомленні.

У британській розвідці зазначили, що з початку серпня Росія віддала перевагу Бахмуту як меті свого головного наступу.

"Захоплення міста матиме обмежену оперативну цінність, хоча це потенційно дозволить Росії загрожувати Краматорську та Слов’янську. Проте кампанія була непропорційно дорогою порівняно з цими можливими вигодами. Існує реальна можливість, що взяття Бахмута стало для Росії насамперед символічною, політичною метою", — зазначили у відомстві.

Читайте також

ЄС встановив обмеження на російську нафту, РНБО заборонила "проросійські" релігійні організації. 283 день війни. Онлайн

На початок