Як довго транспорт у Харкові буде безплатним: коментар Терехова

Як довго транспорт у Харкові буде безплатним: коментар Терехова

Як довго транспорт у Харкові буде безплатним: коментар Терехова
Суспільне Харків

Безплатний проїзд у міському транспорті Харкова буде доти, доки на це будуть бюджетні гроші.

Про це Ігор Терехов сказав під час пресконференції 2 грудня, відповідаючи на питання про те, коли транспорт у Харкові знову стане платним.

"Ми з міського бюджету дотуємо і міськелектротранспорт, завдяки тому, що до війни закупили наш комунальний транспорт. Зараз я не можу сказати про чітку дату, це буде залежати від міського бюджету. Коли не буде можливості, я відверто харків'янам скажу", — говорить Ігор Терехов.

На наступний рік в бюджеті заклали витрати на покриття безплатного проїзду, підтвердив міський голова.

Що відомо

  • У Харкові частково відновили рух громадського транспорту: 16 травня на маршрути вийшли 14 тролейбусів та 68 автобусів, проїзд для пасажирів став безкоштовний. З 16 травня відновили рух автобусні маршрути з Харкова до інших міст України та до Європи. З 3 червня у Харкові мали запустити нові автобусні та тролейбусні маршрути. З 13 червня планували відновити рух частини трамваїв на Салтівку.
  • З 24 травня харківський метрополітен почав приймати пасажирів.
  • Понад половина трамвайного парку Салтівського депо ушкоджена внаслідок численних потраплянь російських боєприпасів по підприємству. Окрім рухомого складу руйнувань зазнали адміністративна будівля та інші приміщення депо.
На початок