На Луганщині ЗСУ знаходяться за декілька кілометрів від Кремінної — Гайдай

На Луганщині ЗСУ знаходяться за декілька кілометрів від Кремінної — Гайдай

На Луганщині ЗСУ знаходяться за декілька кілометрів від Кремінної — Гайдай
. фото Facebook/Кремінська міська рада, наслідки обстрілів

У Луганській області українські військові вже знаходяться за декілька кілометрів від Кремінної. Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.

"На сьогодні ситуація складна, але кардинально відрізняється. У Білогорівці українські військові тримають оборону, постійно тривають штурми. З іншого боку ми вже недалеко від Кремінної. Буквально декілька кілометрів", — заявив Сергій Гайдай.

За словами Гайдая, замінована уся окупована територія, від мостів до лісопосадок. Також росіяни стягнули велику кількість техніки. У Старобільську окупанти створюють вже другу лінія оборони з військових, яких перекинули з Херсону.

"Відновити знищені міста потрібно. Наразі у Сєверодонецьку 70% будинків треба зносити та будувати з нуля. І бої та обстріли в містах Луганщини ще триватимуть. З нуля буде потрібно відновлювати і всю комунальну систему", — розповів Сергій Гайдай.

Гайдай зазначив, що невдовзі почнуться переговори та консультації з представниками різних організацій, які в майбутньому допомогли відновлювати місто. Також зважатимуть і на думку жителів Сєверодонецька, які наразі виїхали в інші регіони.

Місто Кремінна 18 квітня 2022 року після триденних боїв було окуповане військовими РФ та так званої ЛНР. Через їх численну перевагу українським бійцям довелось з боями відступити від міста.

Читайте також

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок