"Рамштайн для енергетики". 13 грудня у Парижі обговорять допомогу Україні

"Рамштайн для енергетики". 13 грудня у Парижі обговорять допомогу Україні

"Рамштайн для енергетики". 13 грудня у Парижі обговорять допомогу Україні
. Kyiv International Economic Forum

Як розповів під час Київського безпекового форуму надзвичайний і повноважний посол Франції в Україні Етьєн де Понсен, конференція присвячена Україні відбудеться у Парижі 13-го грудня.

"Ми обміняємося думками, як краще допомогти Україні запобігти наступним таким ударам по інфраструктурі і боротися з їхніми наслідками. Будуть співголови, президент Макрон і президент Зеленський. Наш президент працює особисто щодня над підготовкою цієї конференції. Буде 5 пріоритетів визначено: електроенергія, якість води, охорона здоров’я, транспортна інфраструктура і економіка в цілому", — розповів посол.

За його словами, очікується, що на конференції обговорять створення координаційної ради щодо питань енергетичної допомоги Україні.

1 грудня, на 31-у річницю Загальнонаціонального референдуму, який підтвердив незалежність України, її територіальну цілісність і непорушність кордонів, у Києві відбувається щорічний Київський Безпековий Форум.

"Пан Шмигаль буде очолювати українську делегацію разом тепер вже з віце-прем’єром Кубраковим. Конференція буде дуже практично спрямована. Ми маємо створити координаційний механізм, якщо хочете "Рамштайн" для енергетики, якщо ми цю аналогію проведемо. Як "Рамштайн" для військової сфери, оборонної, так і Париж для енергетичної сфери", — наголосив Понсен.

Читайте також

Обмін оборонців "Азовсталі" та поранених військових, робота над створенням трибуналу для РФ. 281 день війни. Онлайн

На початок