Відтепер "Сенс Банк". Український "Альфа-Банк" змінив назву

Відтепер "Сенс Банк". Український "Альфа-Банк" змінив назву

Важливо
Відтепер "Сенс Банк". Український "Альфа-Банк" змінив назву
Фото: з сайту "Сенс Банк"

З 1 грудня український “Альфа-Банк” офіційно змінив назву і став “Сенс Банком”. Про це повідомили у пресслужбі компанії.

“З 1 грудня 2022 року в Україні офіційно працює АТ “Cенс Банк”. Завершено юридичні процедури відмови від бренду Альфа-Банк. Відповідні зміни було попередньо внесено до статутних документів, а вже 30 листопада до державного реєстру”, — йдеться у повідомленні.

Sense Bank продовжує виконувати всі свої зобов’язання перед клієнтами та контрагентами як правонаступник “Альфа-Банку Україна”. У зв’язку з перейменуванням банку не потрібно звертатися до відділень, перевипускати картки чи переоформлювати будь-які документи. Банк продовжує працювати у звичному режимі, наголосили у фінустанові.

На ребрендинг банку пішло близько 3 місяців. Зміни потрібно було інтегрувати у цифрові канали роботи з клієнтами (Sense SuperApp та IFOBS), пристрої самообслуговування (банкомати, торгові термінали, термінали в зонах самообслуговування, POS-термінали), системи інтеграції з бізнес-партнерами (e-commerce, інтернет-платежі, кредитування/швидка розстрочка), відділення.

“Банк вже два роки розвиває мобільний додаток Sense SuperApp для фізичних осіб та ФОП. Тож, тепер ми будемо створювати сенси та будувати комфортне технологічне майбутнє під назвою Sense Bank в усіх напрямках діяльності”, — сказала голова Правління Sense Bank Алла Комісаренко.

У зв’язку зі зміною назви, роботу сервісів банку, які працюють у режимі 24/7 (Sense SuperApp, iFOBS ) тимчасово призупиняли на декілька годин. Працівники IT-підрозділу банку впроваджували всі необхідні трансформації вночі з 30 листопада на 1 грудня.

“Внесення серйозних змін до ІТ- систем вимагає їх повну зупинку. Ми обрали для цього найзручніший з боку клієнта час — нічний”, — розповів виконавчий директор блоків “Інформаційні технології” та “Роздрібний бізнес” Андрій Гриценюк.

У червні довірена особа власника істотної участі Сімеон Дянков, якому за погодженням з НБУ було передано право голосу за мажоритарним пакетом Альфа-Банку Україні повідомив, що правління фінустанови вирішило відмовитися від бренду "Альфа" та продовжити роботу під новим брендом.

Sense Bank має 130 відділень по всій Україні. Фінустанова обслуговує понад 3 млн фізичних, 55 тис. юридичних осіб та 82 тис. ФОПів. У банку працює 4,5 тис. співробітників.

Читайте також

Шість мільйонів українців без світла, Зеленський запросив Маска в Україну. 281 день війни. Онлайн

На початок