Франція з партнерами обговорює створення спецтрибуналу для Росії

Франція з партнерами обговорює створення спецтрибуналу для Росії

Франція з партнерами обговорює створення спецтрибуналу для Росії
Ілюстративне фото: pixabay

Франція почала працювати з міжнародними партнерами, в тому числі з Україною, над пропозицією створити спецтрибунал для розслідування воєнних злочинів Росії. Про це йдеться у повідомленні на сайті МЗС Франції.

У відомстві наголосили, що покарання за злочини, скоєні РФ в Україні, є для Франції пріоритетом.

"Ми мобілізувалися на підтримку як української системи правосуддя, так і Міжнародного кримінального суду, які мають право проводити неупереджені та незалежні розслідування, щоб винні в цих злочинах були притягнуті до відповідальності", — йдеться у повідомленні.

У відомстві зазначили, що почали працювати з європейськими та українськими партнерами над пропозицією створити спеціальний трибунал для злочинів російської агресії в Україні.

"Як підкреслює президентка Європейської комісії фон дер Ляєн, ітиметься про досягнення максимально широкого консенсусу в міжнародній спільноті", — зазначили в МЗС Франції.

Париж також підтвердив своє бажання поглибити спільну роботу з Києвом у боротьбі з безкарністю під час візиту до МЗС Франції 29 листопада спеціального представника України Антона Кориневича.

На початок