У поліції пояснили черкащанам, як діяти, якщо зникла дитина

У поліції пояснили черкащанам, як діяти, якщо зникла дитина

Не зволікати з пошуками і відразу звертатися до поліції радять черкащанам у разі, якщо зникла їхня дитина. Коли телефонувати на "102" та яку інформацію слід надати для того, щоб пошук був успішним, розповіла речниця Нацполіції області Зоя Вовк.

У випадку зникнення поліцейські радять батькам не панікувати і спочатку з’ясувати, чи дійсно дитина зникла, пошукати її вдома, у школі, в сусідів, зателефонувати друзям дитини або батькам друзів.

"Це все потрібно зробити за перші півгодини-годину. Якщо такі пошуки не дали результатів, без зволікань зателефонувати на «102». Що раніше надійде заява, то більше шансів знайти дитину. Після вашого дзвінка черговий зорієнтує всі наряди поліції на пошук", — пояснила Зоя Вовк.

До того, як приїде слідчо-оперативна група, варто підготувати всю інформацію про дитину, додала вона:

"Номер мобільного, імена друзів, учителів, у яких соцмережах зареєстрована дитина і під яким логіном. Поліції треба надати найточніші та найсвіжіші дані: докладно описати зовнішність дитини, у що вона була одягнена. також надати одну з недавніх фотографій, одяг дитини для кінологів та обов’язково повідомити, яку суму грошей дитина мала при собі, можливо, щось забрала з дому (гроші, цінності)".

Також, зазначила речниця, варто розказати про те, що трапилося, родичам і друзям дитини. Дитина може зв’язатися з кимось із них, або вони можуть мати про неї якусь інформацію.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Читайте також

На початок