Вбивство Вакуленка: стало відомо, з якої зброї окупанти розстріляли письменника

Вбивство Вакуленка: стало відомо, з якої зброї окупанти розстріляли письменника

Вбивство Вакуленка: стало відомо, з якої зброї окупанти розстріляли письменника
Фото: Iryna Novitska/Facebook

Російські окупанти розстріляли письменника Володимира Вакуленко з пістолета Макарова. Слідчі вилучили з тіла загиблого дві кулі.

Про це 29 листопада повідомив начальник слідчого управління поліції Харківщини Сергій Болвінов.

Поліції відомо, що тіло Вакуленка пролежало на вулиці після вбивства більше місяця.

"23 березня приїхали п’ять осіб, ймовірно, "лнрівці" та провели обшук. Бойовики забрали письменника та його сина — провели жорстокий допит з побиттям та відпустили. Наступного дня до їхнього дому приїхало двоє невстановлених осіб в автомобілі з позначкою “Z” та силоміць вивезли Володимира Вакуленко. З цього часу живим його ніхто не бачив", — повідомив Болвінов із посиланням на батька Володимира Вакуленка.

"Від свідків, які хоронили українців на Ізюмському масовому кладовищі відомо, що 12-го травня до них звернулися військовослужбовці РФ з вказівкою захоронити тіло чоловіка, яке знаходилось неподалік від с. Капітолівка Ізюмського району", — додав він.

"Свідки помітили кульові отвори в тілі та простріляні документи українського письменника. Тіло знаходилось на вулиці більше місяця"

Поліцейські точно підтверджують — загиблий під №319 на Ізюмському кладовищі — це Володимир Вакуленко.

Болвінов просить повідомити свідків російських злочинів будь-яку інформацію щодо дій військових РФ.

Що відомо

  • 28 листопада журналісти редакції розслідувань Суспільного отримали фотодокази і результати ДНК-експертизи, які свідчать, що дитячого письменника Володимира Вакуленка вбили на Харківщині під час окупації.
  • У Вакуленка лишився неповнолітній син. Дитина має інвалідність і потребує допомоги. Чоловік майже ніколи не розлучався із сином.
На початок