У межах програми "єОселя" видано 83 кредити на житло — Мінекономіки

У межах програми "єОселя" видано 83 кредити на житло — Мінекономіки

У межах програми "єОселя" видано 83 кредити на житло — Мінекономіки
Фото: Unsplash

У рамках державної програми іпотечного кредитування "єОселя" видано вже 83 кредити, більшість з яких отримали військовослужбовці.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства економіки.

Як зазначається, в межах програми банки отримали вже понад 20 тисяч заявок від потенційних позичальників.

"6417 заявників мають попереднє позитивне рішення банків. Далі на них чекає підтвердження даних, пошук квартири та підготовка документів. 83 кредити — вже видано. Переважна більшість з них — для військовослужбовців", — йдеться у повідомленні.

У жовтні уряд запустив програму доступної іпотеки "єОселя", ініціатором якої ще до війни став президент Володимир Зеленський. Нині програма модернізована та адаптована до потреб воєнного часу. Її мета — допомогти українцям отримати гідне житло.

Учасниками програми можуть стати військовослужбовці за контрактом, захисники України, силовики/правоохоронці та члени їхніх сімей. Також до програми можуть долучитись категорії громадян, що працюють у державному та комунальному секторах:

  • медики;
  • педагоги;
  • науковці.

Для цих категорій передбачені максимально пільгові умови позики — кредит під 3% до 20 років з початковим внеском від 20%. Участь у програмі беруть п’ять банків: Ощадбанк, ПриватБанк, Укргазбанк, Глобус Банк та Sky Bank.

Подати заявку можна через портал Дія. Незабаром послуга має запрацювати у застосунку.

Читайте також

Українці зможуть отримати пільговий кредит на житло через "Дію". Як скористатися послугою

На початок