Борги по ЖКГ: коли доведеться платити

Борги по ЖКГ: коли доведеться платити

Борги по ЖКГ: коли доведеться платити

Урядом країни прийнято низку рішень щодо мінімізації негативного впливу на стан розрахунків за електричну енергію та природний газ у період дії карантину. Яким чином вони вплинуть на постачальників послуг та які гарантії надаються споживачам?

На період встановлення карантину та протягом 30 днів з дня його завершення Законом України 530-IX  від 17 березня 2020 року заборонено нарахування й стягнення штрафів та пені за несвоєчасну оплату послуг ЖКГ. Не можна й припинити надання цих послуг у разі несплати або оплати не в повному обсязі громадянами. Тобто, на весь період, поки триватиме карантин, і 30 днів після нього, споживачі мають своєрідний імунітет.

Втім, як зазначає Юлія Трошина, заступниця начальника управління – начальник відділу енергетики управління енергетики та енергозбереження Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури ЗОДА, необхідно розуміти, що буквально наступного дня після закінчення дії карантину та 30 днів після нього, якщо уряд не ухвалить жодних інших підзаконних актів, які регулюють цю ситуацію, боржники опиняться перед необхідністю все ж таки сплатити борг і навіть – під загрозою відключення послуги.

Представник компанії «Запоріжжяелектропостачання» Костянтин Кучерявий наголошує, що підприємство надає споживачам можливість дистанційної оплати за отримані послуги. Розрахунки здійснюються через пункти прийому платежів і банківські установи, а також в «Особистому кабінеті», посилання на котрий можна отримати на сайті підприємства.

«Карантинні заходи і як наслідок зниження платіжної дисципліни споживачів негативно позначаються на постачальниках електроенергії. У разі подальшого нарощування боргів постачальники не зможуть розраховуватись із операторами системи розподілу, які в свою чергу не зможуть утримувати електричні мережі у належному технічному стані. А неможливість розрахуватись за поставлену електричну енергію призведе до порушень діяльності всієї енергетичної системи України», - каже Костянтин Кучерявий.

Для своєчасної оплати за газ та його доставку в умовах карантину компанією «Запоріжгаз» також створені додаткові сервіси. На сайті «104.ua» працює «Особистий кабінет», також створені мобильні додатки для Android та iOS і «Вайбер-бот». Під час карантину впроваджено послугу – «Експрес-реєстрація». Дзвінки до контакт-центру автоматично згенеруються в «Особистий кабінет».

Споживачам, які опинилися у складних умовах у зв’язку з введенням карантинних заходів та не мають можливості сплачувати за послуги електро- і газопостачання, фахівці пропонують одразу після закінчення карантину звернутися до постачальника послуг, повідомити про причини несплати із відповідним обґрунтуванням, та, у разі необхідності, ініціювати укладення графіка погашення заборгованості

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди