Двох дітей, які отруїлися чадним газом у Луцьку, виписали з лікарні

Двох дітей, які отруїлися чадним газом у Луцьку, виписали з лікарні

Двох дітей п'яти і восьми років, які 22 листопада отруїлися чадним газом у будинку на проспекті Перемоги, 23 у Луцьку, виписали з лікувального закладу– розповіла Суспільному лікарка-пульмонологиня обласної дитячої лікарні Ольга Садова.

23 листопада дітей перевели з реанімації у стаціонар.

"Дівчинка була більш-менш у задовільному стані. У хлопчика ще утримувалися такі незначні болі голови, але до кінця дня усе було гаразд вже. Нічого не загрожує їхньому життю", – каже лікарка.

За коментарем суспільне звернулося до газовиків. Зі слів начальника відділу АТ "Волиньгаз", у квартирі, де отруїлися діти, була встановлена газова колонка.

"Також була встановлена витяжка над кухонною плитою, яка облаштована примусовим вентилятором. Тобто відбувається перетягування продуктів згоряння з газових приладів у приміщення", – додав Роман Шабала.

Фахівець газової компанії сказав, що такі випадки непоодинокі через те, що мешканці неохоче підписують договори на технічне обслуговування, які наразі не є обов’язковими. Роман Шабала додав, що господарів квартири зобов’яжуть самостійно демонтувати витяжку із примусовим вентилятором.

Що відомо

  • Ввечері 22 листопада медики швидкої повідомили, що у будинку на проспекті Перемоги у Луцьку родина ймовірно отруїлася чадним газом. До лікарні доставили двох дітей та матір, яка згодом відмовилася від госпіталізації.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок