Як в Одеській області під час відключень світла працює ПриватБанк

Як в Одеській області під час відключень світла працює ПриватБанк

Ексклюзивно
Як в Одеській області під час відключень світла працює ПриватБанк
Відділення ПриватБанку в Одесі під час відключення світла. 23 листопада. Фото: Суспільне Одеса

В Одеській області після російських ракетних ударів електроенергія продовжує працювати з перебоями. Як в умовах блекауту працює ПриватБанк Суспільному в ефірі "Українського радіо Одеса" розповіла спеціалістка з комунікацій Анджела Дзіндзюра.

За її словами, під час планових чи аварійних відключень електроенергії, але при наявності доступу до інтернету працівникам рекомендують обслуговувати клієнтів. Проте у разі відсутності доступу до інтернету відділення зачиняються.

Під час блекаутів будуть з'являтися чергові відділення:

"У разі тривалого відключення світла, так званого блекауту, передбачається робота чергових відділень, що працюватимуть в окремому режимі та які забезпечені альтернативним живленням: генераторами та резервними каналами зв'язку Starlink", — зазначила спеціалістка з комунікацій.

Дізнатися адресу чергового відділення можна буде скориставшись інтерактивною мапою, на якій зазначені в тому числі банкомати, які будуть працювати під час блекауту.

З банком можна зв'язатися через лінію цілодобової комунікації за номером 3700 або через онлайн чат. Онлайн-банкінг та Приват-24 для бізнесу працюють без змін.

Читайте також

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок