30 тонн дизельного палива. Вінниця передала деокупованому Херсону гуманітарну допомогу

30 тонн дизельного палива. Вінниця передала деокупованому Херсону гуманітарну допомогу

30 тонн дизельного палива. Вінниця передала деокупованому Херсону гуманітарну допомогу
Український військовий у Херсоні. Фото: УНІАН

Докупований Херсон отримав 30 тонн дизельного палива від Вінницька міськоїої ради. Його використовуватимуть для забезпечення роботи інфраструктурних об’єктів у місті.

Про це повідомив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

“Передали Херсону 30 тонн палива для генераторів, щоб місто мало можливість підтримувати роботу лікарень, пунктів обігріву, підприємств критичної інфраструктури”, – зазначив Сергій Моргунов.

“Дорога була непростою. Щиро дякуємо партнеру ТОВ "АВАНТАЖ" і всім, хто долучився до доставки пального. Дякуємо водію, який мужньо і сумлінно виконав свою роботу”, – сказала заступниця міського голови Галина Якубович.

Така допомога для Херсона – на вагу золота, зазначила начальниця Херсонської міської військової адміністрації Галина Лугова.

"Херсонська міська військова адміністрація та її начальник Галина Лугова щиро дякує Вінницькій міській раді за допомогу у наданні 30 тонн палива для Херсона... ми дуже вдячні за таку допомогу", – зазначила Галина Лугова.

В рамках роботи Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу мешканці деокупованих районів Херсонщини вже отримали перший гуманітарний вантаж. Сергій Моргунов запевнив, що Вінниця й надалі буде підтримувати Херсон, передаючи гуманітарні вантажі, зокрема, продукти.

Читайте також

  • На Вінниччині облаштували 193 пункти незламності
  • "Було дике бажання вижити": історія переселенки з Волновахи, що переїхала на Вінниччину
  • У Вінниці лікар-офтальмолог проводить безкоштовні огляди військовослужбовців
На початок